Nasze usługi

montaż-anteny-wrocław

Montaż anten TV-Sat i DVB-T

Oferujemy profesjonalny montaż anten TV-SAT oraz DVB-T. Pomagamy w doborze odpowiedniego dekodera i osprzętu. Udzielamy gwarancji na nasze usługi montażu anten.

Montaż telewizora Wrocław

Ustawianie, dostrajanie anten

Ustawienie anten satelitarnych i DVB-T przez naszych monterów to gwarancja wysokiej jakości wykonanej usługi w krótkim czasie, rzetelnie i solidnie. Ustawimy i dostrajamy anteny, wykrywamy błędy. Dostrajamy zarówno nowe jak i istniejące instalacje.

K&S awarie elektryczne

Awarie elektryczne

Zajmujemy się błyskawiczną naprawą awarii elektrycznych. Znamy się na naprawach jak mało kto! Dla nas nie ma awarii nie do naprawy. Naprawiamy i serwisujemy awarie wszelkiego typu. Od prostych czynności serwisowych po poważne naprawy usterek.

montaż-anteny-wrocław

Montaż i ustawienie telewizora

Wykonujemy profesjonalny montaż odbiorników telewizyjnych. Dobieramy odpowiednie uchwyty do montażu, prawidłowo podłączamy telewizor i integrujemy tv z innymi urządzeniami w domu, w tym z systemem inteligentnego domu.

UMÓW WIZYTĘ
montaż-anteny-wrocław

Re-montaż anten telewizyjnych

Remontujemy istniejące anteny telewizji satelitarnej i naziemnej. Nasi doświadczeni monterzy szybko wykonają powierzone zlecenie, remontując anteny bez ich uszkodzenia. Doradzamy, jakie nowe anteny najlepiej zamontować.

montaz-anten-wroclaw-1

Instalacje zbiorcze Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi dotyczące instalacji zbiorczych. Montujemy, ustawiamy i konfigurujemy cały osprzęt do odbioru telewizji. Montujemy odpowiedni sprzęt do obsługi wielu mieszkań. Zapewniamy kompleksowe usługi montażu instalacji zbiorczych!